WEB TASARIM

Bir Web Sitesi Şirketiniz Hakkında Ne Söyleyebilir?

Queen Dijital Ekip

Bir web sitesi bir mağaza kadar güçlü bir markalama deneyimi olabilir ve birçok işletme için kullanıcılar ile etkileşime geçmenin birincil yoludur. Doğru web tasarımı sadece profesyonel bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda satış hunisinin her seviyesindeki müşterileri çeker. Sonuçta, işinizi büyütmeyecek ve müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet etmeyecek yeni bir görünüm ne işe yarar?

Yüzeyin altında, şirketinizin müşteri veri yönetimi, olası satış yaratma, rezervasyon sistemleri, ürün envanterleri ve daha fazlası gibi önemli yönlerini entegre etmek ve geliştirmek için WordPress platformundan yararlanıyoruz. Sonuçta daha fazla trafik, daha fazla potansiyel müşteri ve daha fazla web sitesi dönüşümü elde edilir. Her projedeki amacımız hem müşterinin hem de kendimizin gurur duyabileceği güzel bir web tasarımı sunmaktır.

KEŞİF

Tüm web sitesi tasarım projelerimiz keşif ve strateji süreci ile başlar.

Proje ve istenen sonuçlar hakkında maksimum bilgi edinmek için sizlerle bire bir görüşme sağlarız. Bu şekilde web tasarım için gerekli bilgilere sahip olmamızı ve bizimde yolumuzu çizmemize yardımcı olacaktır.

Web Sitesi
Arama Motoru Optimizasyonu

WEB TASARIM

Web tasarımınızı güzel, kullanıcı dostu, sezgisel olması ve arayüzler oluşturulması için elimizden geleni yapıyoruz.

Her tasarım projesinin yaratıcı ve stratejik yanları vardır. Tüm unsurlar ve özellikler düşünülmekte ve bilerek sayfalara yerleştirilmektedir. Bu süreç tasarımlarımızın modern, yaratıcı, kullanıcı dostu görünmesini sağlar ve ziyaretçileri müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

SONUÇLAR

İşinize etki eden olumlu sonuçlara ulaşırız.

75%

DÖNÜŞÜM

90%

YATIRIM GETİRİSİ

90%

DAHA FAZLA TRAFİK

100%

BAŞARI ORANI